Řízená degustace přímo s vinařem

OBJEDNAT DEGUSTACI

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa s poutavým příběhem našeho rodinného vinařství. Součástí každé degustace je také občerstvení. Všechno, co u nás ochutnáte jsou suroviny, které sami pečlivě vybíráme od místních sýrařů, chovatelů, pěstitelů nebo farmářů. Vše pochází z poctivé domácí produkce, takže nepočítejte s žádným eidamam třicítkou, lovečákem ani jinými průmyslovými produkty. Prožijte společně s Vojtou, Natálkou, Miladou nebo Karlem to, v čem spočívá láska k vínu.

Stručná degustace

1 až 2 hodiny

Degustace pro ty z vás, kteří rádi ochutnáte skvělá vína, ale nemůžete nebo nechcete trávit ve vinařství celý večer. Čeká Vás 8 vzorků a odborný výklad vinaře společně s lehkým neutralizačním soustem a vším co k pořádné degustaci patří. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Rozsah stručné degustace

 • Ochutnáte 8 lahvových vín z naší produkce**
 • Dostanete neutralizační sousto (lokální sýrovo – uzeninový talíř + pečivo) a vodu
 • Odborný výklad přímo od vinaře + prohlídku vinařství
Cena 4 900 Kč

10 osob v ceně, 490 Kč za osobu navíc

Cena včetně DPH

Velká degustace

3 až 4 hodiny

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit i více času. Čeká Vás 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Rozsah velké degustace

 • Ochutnáte 10 lahvových vín z naší produkce **
 • Dostanete neutralizační sousto (lokální sýrovo – uzeninový talíř + pečivo), vodu a kávu
 • Odborný výklad přímo od vinaře + prohlídku vinařství
 • Studená večeře (velké obložené prkno lokálních sýrů a uzenin, pečivo)
 • Je možné po domluvě přiobjednat řízečky
Cena 7 900 Kč

10 osob v ceně, 790 Kč za osobu navíc

Cena včetně DPH

Celovečerní degustace

5 až 7 hodin

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit celé odpoledne až do noci. Před degustací dostanete teplou večeři jako poctivý základ pro pořádnou degustaci. Potom Vás Čeká 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem a bonusovým vzorkem z rodinného archivu. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Rozsah celovečerní degustace

 • Ochutnáte 10 lahvových vín z naší produkce **
 • Dostanete neutralizační sousto (lokální sýrovo – uzeninový + pečivo), vodu a kávu
 • Prohlídka naší hlavní vinařské trati Přední hory
 • Odborný výklad přímo od vinaře + prohlídku vinařství
 • Teplá večeře (Na výběr jednotné menu: pečená kolena, flamendr, řízky, domácí klobásy, guláš, grilované kuře, grilované speciality…)
 • Studená večeře (velké obložené prkno lokálních sýrů a uzenin, pečivo)
 • Je možné po domluvě přiobjednat řízečky
 •  
Cena 12 500 Kč

10 osob v ceně, 1 250 Kč za osobu navíc

Cena včetně DPH

Budete mít možnost ochutnat skvělé víno a udělat si představu o celé jeho škále a podobách a my uděláme maximum pro to, aby to byl zážitek, který si budete ještě dlouho pamatovat. Podíváme se vínu pod pokličku, protože žádná tajemství by ve víně být neměla. Rádi vám prozradíme zákulisní informace ze světa vína a taky to, co se běžně jen tak nedozvíte.

** Součástí degustace je jedna lahev od vzorku pro 1-15 lidí. Tedy při počtu 16 lidí se budou otevírat lahve 2. Následná další konzumace vína se platí individuálně. Neomezenou konzumaci je možné přikoupit za 390 Kč na osobu.

Součástí každé degustace u nás, je sleva na nákup vín v hodnotě 15%, která platí pouze v den degustace. 

Důležité provozní informace

Degustaci si prosím objednejte alespoň 7 dní předem z důvodu kapacity. Počet nahlášených osob bereme jako závazný, pokud budete chtít provádět změny, učiňte tak prosím minimálně 48 hodin před degustaci. Sklep má maximální kapacitu 25 — 30 osob, v letním období jsme schopni dělat degustace i ve venkovních prostorech i pro 60 lidí. Vinařský dvůr máme otevřený od začátku léta do konce podzimu, kdy si k nám můžete přijít posedět kdykoliv, dát sí víno po skleničce a objednat si občerstvení z našeho stálého menu. Pokud máte zájem o soukromou degustaci, tedy některý z těchto 3 balíčků, máme nastavenou minimální cenu za 10 osob i v případě, kdy se dostaví třeba jen 2 hosté.

V období září a října si k ceně degustace účtujeme navíc 50%. Z důvodu vysokého pracovního vytížení při vinobraní.

Nejpozději 30 dní před degustací je nutné uhradit 50% zálohu degustace. Tím je degustace na 100% potvrzena. Při zrušení degustace je záloha vratná v případě, že ke zrušení degustace došlo nejpozději 15 dní před degustací.

Ubytování v okolí

Ubytováním aktuálně nedisponujeme, ale v okolí je celá řada krásných penzionů, které můžete využít. Doprava po okolí není žádný problém, v okolí jezdí celá řada spolehlivých taxikářů, kteří vás za příznivé ceny rádi odvezou po akci do vašeho ubytování. V okolí doporučujeme například tato ubytování.

Speciální přání

Pokud máte jakákoliv speciální přání, nebo byste chtěli degustaci na míru, ozvěte se nám na číslo 739 379 678 nebo na email info@vinarstvivalka.cz.

Objednávka degustace

Přidejte se ke klubu milovníků vína!

Přidejte se k fanouškům našeho vinařství a zaregistrujte se do našeho Newslettru. Za odměnu získáte slevu 5 % na první nákup v e-shopu nad 2 000 Kč.