Degustace vín

Stručná
degustace

Degustace pro ty z vás, kteří rádi ochutnáte skvělá vína, ale nemůžete nebo nechcete trávit ve vinařství celý večer. Čeká Vás 8 vzorků a odborný výklad vinaře společně s lehkým neutralizačním soustem a vším co k pořádné degustaci patří.
Cena za osobu: 350 Kč (minimální platba 3 500 Kč za skupinu pod 10 osob)
Doba degustace: 1-2 hodiny

Plnohodnotná degustace

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit i více času. Čeká Vás 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína.
Cena za osobu: 650 Kč
(minimální platba 6 500 Kč za skupinu pod 10 osob)

Doba degustace: 3-5 hodin.

Celovečerní degustace

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit celé odpoledne až do noci. Před degustací dostanete teplou večeři jako poctivý základ pro pořádnou degustaci. Potom Vás Čeká 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem a bonusovým vzorkem z rodinného archivu. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína.
Cena za osobu: 950 Kč
(minimální platba 9 500 Kč za skupinu pod 10 osob)

Doba degustace: 5-7 hodin.


Objednávka degustace (Doplňkové informace)

Degustaci si prosím objednejte alespoň 7 dní předem z důvodu kapacity. Počet nahlášených osob bereme jako závazný, pokud budete chtít provádět změny, učiňte tak prosím minimálně 48 hodin před degustaci. Sklep má maximální kapacitu 25 – 30 osob, v letním období jsme schopni dělat degustace i ve venkovních prostorech i pro 60 lidí. Vinařský dvůr máme otevřený od začátku léta do konce podzimu, kdy se k nám můžete zastavit kdykoliv dát sí víno po deci a objednat si občerstvení z našeho stálého menu. Pokud máte zájem o soukromou degustaci, tedy některý z těchto 3 balíčků, máme nastavenou minimální cenu za 10 osob i v případě, kdy se dostaví třeba jen 2 hosté. V období září a říjen si k ceně degustace účtujeme navíc 100% díky vysokému pracovnímu vytížení které u nás v období vinobraní nastává.


Ubytování a stravování v okolí

Bohužel ubytováním nedisponujeme, ale v okolí je celá řada krásných penzionů, které se dají využít. Doprava také není problém, v okolí jezdí celá řada spolehlivých taxikářů, kteří vás za velice příznivé ceny rádi odvezou po degustaci do vašeho ubytování. Níže je seznam ubytování, které v okolí doporučujeme.

Hlaváčkova vila, Nosislav 
Penzion Pavir, Židlochovice
Vinařský dvorek, Velké Němčice
Penzion u Hájků, Křepice
Hotel, Žabčice
Motel, Vojkovice
Xaver, Blučina
Penzion Veritas, Vranovice
Penzion a vinařství Schwarzava, Uherčice
Ubytování v RD u Drábů, Holasice


Speciální přání

Pokud máte jakákoliv speciální přání, nebo byste chtěli degustaci na míru, ozvěte se nám na číslo 739 379 678 nebo na email info@vinarstvivalka.cz.


Objednávka degustace