Zážitky ve vinařství

Dát si sklenku vína přímo ve vinařství, v místě, kde dané víno vzniká je už samo o sobě jedinečný zážitek. Prostředí, teplota, atmosféra, kouzlo momentu a k tomu detailní informace o konkrétních vínech je něco, co posune váš požitek z vína ještě o level výš. Rádi pro vás připravíme vinné zážitky na míru ať už odborné tak pro začátečníky. Dejte vědět a něco vymyslíme. 

Řízená degustace

Chcete poznat podstatu našich vín? Naše degustace nabízí hlubší vhled do vinařského světa, kdy vás provedeme procesem výroby a představíme jednotlivé nuance našich vín.

ZJISTIT VÍCE

Svatba ve vinařství

Svatba by měla být nezapomenutelná. A co je romantičtější, než si vyměnit sliby uprostřed vinic? Nabízíme Vám idylické prostředí pro váš velký den, s vynikajícím vínem a profesionálním servisem.

ZJISTIT VÍCE

Firemní akce a večírky

Ať už plánujete teambuilding, konferenci či rozlučku, nabízíme perfektní prostředí. Moderní vybavení, kombinované s historickým charakterem vinařského dvora a skvělá vína zajistí, že vaše akce bude výjimečná.

ZJISTIT VÍCE

Piknik ve vinici

Představte si, že sedíte uprostřed vinic s košíkem plným lahůdek a lahví našeho nejlepšího vína, zatímco slunce pomalu zapadá za obzor. Piknik u nás je relaxací a spojením přírody i místních chutí.

ZJISTIT VÍCE

Akce v našem dvoře

Oáza klidu s vynikajícím vínem a lokálními surovinami ve vinařském dvoře. V létě nabízíme višňák a na podzim burčák. Sledujte naše akce a grilovačky na Facebooku vinařství.

ZJISTIT VÍCE