Věrnostní a jednorázové slevy

Přístup ke slevám v našem Vinařství se snažíme dělat maximálně transparentně. Stejné ceny jako máme na našich webových stránkách máme i ve sklepě a jsou to ceny, ze kterých vychází náš slevový přístup.

Věrnostní sleva

Nabízíme jako Vinařství věrnostní slevy našim zákazníkům, a to na základě jejich předchozích nákupů. Pro získání slevy je nutné být registrovaný a přihlášený. Sleva se vztahuje pouze na nákupy na eshopu, nikoli ve vinařství. Obrat, který je základem slevy, se počítá za posledních 6 měsíců.

Pokud dosáhnete níže uvedeného obratu, automaticky se Vám načte sleva pro další nákupy, dokud budete splňovat podmínku, že Váš obrat je takový, jaký je níže uvedený za posledních 6 měsíců. Sleva se vám ale načte v ten moment, kdy dosáhnete zmiňovaného obratu.

Obrat 12 000 Kč = sleva na další objednávky: 8%

Obrat 25 000 Kč = sleva na další objednávky: 12%

Obrat 50 000 Kč = sleva na další objednávky: 16%

Obrat 90 000 Kč = sleva na další objednávky: 20%

Jednorázové slevy za nákup

Dále zákazníkům nabízíme jednorázové slevy za nákup, které jsou stejné jako věrnostní a v košíku se Vám odečte sleva automaticky.

Sleva se uplatní v případě, že objednávka přesáhne výše uvedenou hranici.

Slevy pro pravidelné zákazníky

Pokud máte vinotéku, restauraci či velkoobchod, nabídneme Vám individuální dlouhodobou slevu. Na podmínkách spolupráce se domlouváme vždy s každým odběratelem zvlášť. Stačí se nám ozvat na email info@vinarstvivalka.cz a domluvíme se na detailech.

Všechny typy slev jsou individuální a nelze je jakkoliv kombinovat. Kombinovat pouze speciální nabídky u kterých je možnost kombinace jasně uvedena.