Dopravní řád

Přihlášení

  1. Registraci do našeho obchodu můžete provést při první návštěvě našeho e-shopu, aniž byste si museli objednat zboží z našeho e-shopu, nebo v průběhu první objednávky. Pokud jste naším stálým zákazníkem, můžete využívat uživatelské rozhraní pro registrované zákazníky, prohlížet svoje předchozí objednávky a objednávat další zboží. V našem e-shopu můžete nakupovat i bez registrace zákazníka.

Osobní údaje

  1. Pro správnost objednávky je nutné uvést Váš e-mail (ten slouží jako hlavní komunikační kanál po dobu objednávky), telefonní číslo, adresu bydliště, popř. fakturační adresu. Stejné informace zákazník uvádí, pokud se registruje do našeho e-shopu. Kupujícímu, je poskytována ochrana osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb, ve znění pozdějších předpisů.

Doprava

  1. Nabízíme dodání zboží po České republice. Objednané zboží expedujeme do 5 pracovních dnů od objednání. Chcete-li zboží poslat na adresu v rámci EU, kontaktujte nás na emailové adrese info@vinarstvivalka.cz.

Dodání zboží

  1. Zboží je dodáváno do místa, které kupující uvede ve své objednávce. Při platbě bankovním převodem je zboží odesíláno po připsání částky celkové ceny objednávky na účet prodávajícího. Při platbě v hotovosti ve vinařství na adrese Kroužek 428, Nosislav 691 64, je objednávka předána kupujícímu po uhrazení celkové hodnoty objednávky.

Převzetí zboží

  1. Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal neporušený, v případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte (přepravce jej vrátí zpět), nebo proveďte reklamaci u přepravce (reklamujte poškozený či chybějící obsah zásilky).

Možnosti dopravy

  • Službou TOP-TRANS při platbě předem: Nabízíme standardní vnitrostátní doručení přes službu TOP-TRANS, kdy je cena zásilky účtována na základě váhy balíčku.
  • Osobně –  v provozovně Vinařství Karel Válka Kroužek 428, Nosislav GPS: 49°0‘51.51“N; 16°39‘9.56“E, Dle otevírací doby Vinařství. Lze odebrat po přijetí emailu, že objednávka byla dokončena.
  • Doručení zdarma – Při objednávce nad 4 000 Kč je Doprava zdarma.

Platba

  • Platba předem na účet – Zvolíte-li platbu předem na účet, zašleme Vám po zpracování Vaší objednávky podklady pro provedení platby na Váš email. Jako variabilní symbol platby je potřeba vždy uvést číslo objednávky. Po připsání platby na náš účet objednávku odešleme. V případě, že Vaši platbu neobdržíme do pěti pracovních dnů, budeme nuceni objednávku stornovat.
  • Hotově  Při zvolení způsobu doručení “Vyzvednutí ve Vinařství”, bude platba přijata hotově za objednávku v provozovně.

Pokyny k platbě bankovním převodem:

Č.účtu: 967641641/0100

Banka: Komerční banka, a. s.

Částka pro příkaz: Celková cena objednávky

Variabilní symbol: Číslo objednávky

Konstantní symbol: Objednané zboží bude vyexpedováno po připsání platby na výše uvedený účet.

Reklamace

Reklamační řád najdete v sekci www.vinarstvivalka.cz/obchodni-podminky.