Svatba ve vinařství

Vinohrady kolem Vás, nádherný výhled na Pálavu, krajina zalitá sluncem. Kouzelný svatební obřad. Přípitek novomanželů ve vinohradu. Perfektní menu sestavené přesně podle Vás, dokonale vychlazené víno, skvělé místní dezerty, živá hudba. Zážitková degustace. Excelentní servis a nezapomenutelná atmosféra. Přesně taková je svatba u nás. Chcete to zažít taky?


Co všechno dostanete?

Celá svatba je postavené na vzájemné domluvě, budeme se snažit najít společnou řeč tak, abychom dokázali dodat služby nejvyšší možné kvality a vy jste si odnesli nezapomenutelný zážitek z vašeho velkého dne. Abychom dokázali doručit svatbu ve vysokém standardu, máme kapacitu maximálně pro 25-30 lidí. Ubytování v okolí najdete níže. Co na svatbě ale rozhodně nemůže chybět:

Neomezená konzumace našich vín.

Zajištění prostoru, dekorací, ozvučení a všeho potřebného pro hladký průběh celého dne.

Minimálně 3 chodové menu dle domluvy.

Zajištění kompletního obřadu ve vinohradech.

Řízenou degustaci našich vín (pokud bude zájem svatebčanů).

Dezerty z místního poctivého cukrářství.

Kompletní zajištění pohoštění v průběhu celého dne.

Základní cena svatby u nás se bude pohybovat od 40 tis. Kč

Poptávku můžete poslat pomocí formuláře níže, napsat nám email nebo zavolejte Vojtovi na číslo 739 379 678. V období září – říjen by byly ceny vyšší, protože jsme maximálně vytížení.Cena nezahrnuje automaticky vše výše uvedené.


Jak to celé probíhá?

Napíšete nám poptávku, zavoláte nebo se potkáme rovnou osobně a domluvíme se na všech potřebných detailech. Společně si projdeme harmonogram, chody, hosty, vybavení, Vaše přání a představy a společně doladíme každý detail. Následně si zarezervujete termín, zaplatíte 50% zálohu a je to. V den obřadu všechno zajistíme, nachystáme a vy si jen přijdete užít Váš jedinečný den.


Pokud hledáte ubytování v okolí, zde jsou naše doporučení

Bohužel ubytováním nedisponujeme, ale v okolí je celá řada krásných penzionů, které se dají využít. Doprava také není problém, v okolí jezdí celá řada spolehlivých taxikářů, kteří vás za velice příznivé ceny rádi odvezou po degustaci do vašeho ubytování. Níže je seznam ubytování, které v okolí doporučujeme.

Hlaváčkova vila, Nosislav 
Penzion Pavir, Židlochovice
Vinařský dvorek, Velké Němčice
Penzion u Hájků, Křepice
Hotel, Žabčice
Motel, Vojkovice
Xaver, Blučina
Penzion Veritas, Vranovice
Penzion a vinařství Schwarzava, Uherčice
Ubytování v RD u Drábů, Holasice

Moc se na Vás těšíme a věříme, že si pro Váš svatební den vyberete právě naše vinařství.


Jak hodnotí svatbu novomanželé


Řízené degustace, piknik, svatby, rozlučky nebo firemní večírky

Na skleničku nebo něco dobrého se k nám můžete zastavit téměř kdykoliv. Pokud vás ale láká se o víně dozvědět ještě více a chtěli byste řízenou degustaci jenom pro sebe a vaše přátele nebo kolegy, podívejte se naši stránku řízených degustací. Děláme také svatby, firemní akce, rozlučky se svobodou a nebo se stavte jen pro piknikový koš a můžete vyrazit na vlastní dobrodružství do vinohradu.