Firemní akce a rozlučky

Víno, jídlo, nádherné prostředí, perfektní zázemí, degustace, skvělé místní suroviny, usměvavá obsluha. Přesně takové jsou naše akce ve vinařství. Chcete to zažít taky?

Firemní akce a rozlučky v našem vinařství

Zažijete pravou Moravskou pohodu a atmosféru, která se nedá popsat slovy, to se musí zažít! Individuální akce jako rozlučky nebo firemní akce jsou založeny na naší individuální domluvě. Vždy se budeme snažit maximálně vyjít vstříc Vaším přáním a snům tak, abyste byli maximálně spokojení. V našem vinařském dvoře jsme v letních měsících schopni udělat akci až pro 60-70 lidí, v zimních pak pro maximálně 25 osob.

Cena je individuální

Můžete nám poslat poptávku pomocí formuláře v nižší části stránky, napsat nám email, zavolat Vojtovi 739 379 678 a nebo se za námi stavit osobně.


Orientační cena

Pro představu se můžete podívat na naše degustační balíčky, ze kterých vycházíme, ať máte představu, za kolik se orientačně bude pohybovat cena za osobu. Jak jsme již říkali, rozlučky a firemní akce děláme individuálně na míru, a proto nejsou ceny finální.

Stručná
degustace

Degustace pro ty z vás, kteří rádi ochutnáte skvělá vína, ale nemůžete nebo nechcete trávit ve vinařství celý večer. Čeká Vás 8 vzorků a odborný výklad vinaře společně s lehkým neutralizačním soustem a vším co k pořádné degustaci patří. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Cena za osobu: 490 Kč (minimální platba 4 900 Kč)
Doba degustace: 1-2 hodiny

Plnohodnotná degustace

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit i více času. Čeká Vás 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Cena za osobu: 790 Kč
(minimální platba 7 900 Kč)

Doba degustace: 3-5 hodin.

Celovečerní degustace

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit celé odpoledne až do noci. Před degustací dostanete teplou večeři jako poctivý základ pro pořádnou degustaci. Potom Vás Čeká 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem a bonusovým vzorkem z rodinného archivu. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Cena za osobu: 1 250 Kč
(minimální platba 12 500 Kč)

Doba degustace: 5-7 hodin.


Jak to celé probíhá?

Zavoláme si, napíšeme, nebo se přímo potkáme a domluvíme se na všech detailech tak, aby byly obě dvě strany nadmíru spokojené.


Pokud hledáte ubytování v okolí, zde jsou naše doporučení

Bohužel ubytováním nedisponujeme, ale v okolí je celá řada krásných penzionů, které se dají využít. Doprava také není problém, v okolí jezdí celá řada spolehlivých taxikářů, kteří vás za velice příznivé ceny rádi odvezou po degustaci do vašeho ubytování. Níže je seznam ubytování, které v okolí doporučujeme.

Hlaváčkova vila, Nosislav 
Penzion Pavir, Židlochovice
Vinařský dvorek, Velké Němčice
Penzion u Hájků, Křepice
Hotel, Žabčice
Motel, Vojkovice
Xaver, Blučina
Penzion Veritas, Vranovice
Penzion a vinařství Schwarzava, Uherčice
Ubytování v RD u Drábů, Holasice

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že se brzy potkáme osobně.


Řízené degustace, piknik, svatby, rozlučky nebo firemní večírky

Na skleničku nebo něco dobrého se k nám můžete zastavit téměř kdykoliv. Pokud vás ale láká se o víně dozvědět ještě více a chtěli byste řízenou degustaci jenom pro sebe a vaše přátele nebo kolegy, podívejte se naši stránku řízených degustací. Děláme také svatby, firemní akce, rozlučky se svobodou a nebo se stavte jen pro piknikový koš a můžete vyrazit na vlastní dobrodružství do vinohradu.