Firemní akce a večírky

Rezervace

Víno, jídlo, nádherné prostředí, perfektní zázemí, degustace, skvělé místní suroviny, usměvavá obsluha. Přesně takové jsou naše akce ve vinařství.
Chcete to zažít taky?

Firemní akce a večírky v našem vinařství

Zažijete pravou Moravskou pohodovou atmosféru, která se nedá popsat slovy. Vaše soukromé akce jako večírky, rozlučky se svobodou nebo firemní teambuildingy jsou založeny na naší individuální domluvě. Vždy se budeme snažit maximálně vyjít vstříc Vašim přáním a požadavkům tak, abyste byli maximálně spokojení. V našem vinařském dvoře jsme v letních měsících schopni udělat akci až pro 60-70 lidí, v zimních pak pro maximálně 25 osob.

Cena je individuální

Můžete nám poslat poptávku pomocí formuláře v nižší části stránky, napsat nám email, zavolat Vojtovi 739 379 678 a nebo se za námi stavit osobně.

Stručná degustace

1 až 2 hodiny

Degustace pro ty z vás, kteří rádi ochutnáte skvělá vína, ale nemůžete nebo nechcete trávit ve vinařství celý večer. Čeká Vás 8 vzorků a odborný výklad vinaře společně s lehkým neutralizačním soustem a vším co k pořádné degustaci patří. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Rozsah stručné degustace

 • Ochutnáte 8 lahvových vín z naší produkce**
 • Dostanete neutralizační sousto (lokální sýrovo – uzeninový talíř + pečivo) a vodu
 • Odborný výklad přímo od vinaře + prohlídku vinařství
Cena 4 900 Kč

10 osob v ceně, 490 Kč za osobu navíc

Cena včetně DPH

Velká degustace

3 až 4 hodiny

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit i více času. Čeká Vás 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Rozsah velké degustace

 • Ochutnáte 10 lahvových vín z naší produkce **
 • Dostanete neutralizační sousto (lokální sýrovo – uzeninový talíř + pečivo), vodu a kávu
 • Odborný výklad přímo od vinaře + prohlídku vinařství
 • Studená večeře (velké obložené prkno lokálních sýrů a uzenin, pečivo)
 • Je možné po domluvě přiobjednat řízečky
Cena 7 900 Kč

10 osob v ceně, 790 Kč za osobu navíc

Cena včetně DPH

Celovečerní degustace

5 až 7 hodin

Degustace pro ty z Vás, kteří chcete s vínem trávit celé odpoledne až do noci. Před degustací dostanete teplou večeři jako poctivý základ pro pořádnou degustaci. Potom Vás Čeká 10 vzorků s odborným výkladem a neutralizačním soustem a bonusovým vzorkem z rodinného archivu. Po degustaci na Vás bude čekat studená večeře a můžete si užít atmosféru našeho vinařství se sklenkou dobrého vína. Veškeré suroviny jsou 100% lokální, všechno je od místních ekologických farmářů a žádné průmyslové sýry, ani uzeniny. Ta atmosféra a zážitek se popsat nedá, to prostě musíte zažít.

Rozsah celovečerní degustace

 • Ochutnáte 10 lahvových vín z naší produkce **
 • Dostanete neutralizační sousto (lokální sýrovo – uzeninový + pečivo), vodu a kávu
 • Prohlídka naší hlavní vinařské trati Přední hory
 • Odborný výklad přímo od vinaře + prohlídku vinařství
 • Teplá večeře (Na výběr jednotné menu: pečená kolena, flamendr, řízky, domácí klobásy, guláš, grilované kuře, grilované speciality…)
 • Studená večeře (velké obložené prkno lokálních sýrů a uzenin, pečivo)
 • Je možné po domluvě přiobjednat řízečky
 •  
Cena 12 500 Kč

10 osob v ceně, 1 250 Kč za osobu navíc

Cena včetně DPH

Budete mít možnost ochutnat skvělé víno a udělat si představu o celé jeho škále a podobách a my uděláme maximum pro to, aby to byl zážitek, který si budete ještě dlouho pamatovat. Podíváme se vínu pod pokličku, protože žádná tajemství by ve víně být neměla. Rádi vám prozradíme zákulisní informace ze světa vína a taky to, co se běžně jen tak nedozvíte.

** Součástí degustace je jedna lahev od vzorku pro 1-15 lidí. Tedy při počtu 16 lidí se budou otevírat lahve 2. Následná další konzumace vína se platí individuálně. Neomezenou konzumaci je možné přikoupit za 390 Kč na osobu.

Součástí každé degustace u nás, je sleva na nákup vín v hodnotě 15%, která platí pouze v den degustace. 

Jak to celé probíhá?

Zavoláme si, napíšeme, nebo se přímo potkáme a domluvíme se na všech detailech tak, aby byly obě dvě strany nadmíru spokojené.

Ubytování v okolí

Ubytováním aktuálně nedisponujeme, ale v okolí je celá řada krásných penzionů, které můžete využít. Doprava po okolí není žádný problém, v okolí jezdí celá řada spolehlivých taxikářů, kteří vás za příznivé ceny rádi odvezou po akci do vašeho ubytování. V okolí doporučujeme například tato ubytování.

S vínem na dvoře i ve sklepě

Degustace s vinařem

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa a dvora. S poutavým příběhem rodinného vinařství.
NA DEGUSTACE

Firemní akce pro skupiny

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa a dvora. S poutavým příběhem rodinného vinařství.

PRO SKUPINY

Svatby a oslavy

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa a dvora. S poutavým příběhem rodinného vinařství.

OSLAVY S VÍNEM

Rezervace