Vinařský dvůr

Od roku 2021 otevíráme náš vinařský dvůr. Můžete s námi zažít krásnou atmosféru klidného vinařského dvora s výbornými víny, příjemnou obsluhou a lokálními specialitami. V období léta můžete ochutnat naši specialitu Višňák nebo na podzim pak náš vyhlášený Burčák. Také děláme pravidelné akce a grilovačky, o kterých se dozvíte nejvíce na našem facebooku.


Nabídka vinařského dvora

V našem Vinařství najdete mimo vína i nově celou řadu dobrot. Vždy se snažíme všechno hledat od lokálních dodavatelů když je to jenom trochu možné. Všechno si následně zpracováváme a připravujeme sami. Každý den u nás najdete téměř celou nabídku a některé víkendy děláme i grilované speciality. Prohlédněte si naše menu a zastavte se na skleničku 😉


Otevírací doba

Zatím jsme v testovacím provozu a otevřeno máme od pondělí do čtvrtka od 12 do 18 hodin, pátek a sobotu od 10 do 20, v neděli máme zatím zavřeno, ale to se do budoucna může změnit. Září a říjen máme otevřeno každý den od 10 do 20 hodin. Pro nejnovější aktuality sledujte náš facebook nebo instagram


Řízené degustace, piknik, svatby, rozlučky nebo firemní večírky

Na skleničku nebo něco dobrého se k nám můžete zastavit téměř kdykoliv. Pokud vás ale láká se o víně dozvědět ještě více a chtěli byste řízenou degustaci jenom pro sebe a vaše přátele nebo kolegy, podívejte se naši stránku řízených degustací. Děláme také svatby, firemní akce, rozlučky se svobodou a nebo se stavte jen pro piknikový koš a můžete vyrazit na vlastní dobrodružství do vinohradu.


Kde nás najdete?

Pokud jedete ze směru od Židlochovic, pak jsme na hlavní cestě hned jeden z prvních domů na levé straně naproti autobusové zastávky Kroužek. Pokud jedete naopak od Velkých Němčic, jsme téměř na konci obce po pravé straně. Před domem najdete velký javor, lis a nádherný kovaný sloup. Těšíme se na Vás.