Zažijte jedinečnou atmosféru vinařského dvora

UKÁZAT VŠECHNY AKCE

Oáza klidu, skvělého vína a lokálních surovin se skvělou obsluhou v nádherném prostředí vinařského dvora je přesně to, co u nás můžete zažít. V období léta u nás také ochutnáte novou specialitu višňák a hned na podzim náš vyhlášený burčák. Také děláme pravidelné akce a grilovačky, o kterých se dozvíte nejvíce na Facebooku našeho vinařství.

Začíná to sklenkou dobrého vína

Akce na dvoře — léto 2024

I na další rok pro vás připravujeme spoustu skvělých akcí! Opět se můžete těšit na grilování ve vinařském dvoře s živou hudbou, degustační menu s vinným párováním i tradiční Otevřené sklepy. Podrobné informace najdete na našem Facebooku. Celým létem, tak jako v minulých letech, vás provede Vojta a Nátalka. Doporučujeme vám vždy si rezervovat místa s předstihem. 

Do vinařství po Svratce

08. června – Sjeďte s námi řeku až k nám do vinařství! Splavte si společně s námi kus řeky Svratky, kde vás v posledním přírodním meandru na dolním toku řeky bude čekat degustace s malým občerstvením. Stačí pak plout ještě kousek dál a dostanete se přímo k nám do vinařství, kde na Vás bude čekat skvělé víno, super dobroty a živá hudba. Akce začíná od 10 do 20 hodin. Ve 12 hodin je sraz všech vodáků v Zátočce, poté se přesuneme k nám do vinařského dvora. Doporučujeme rezervaci místa k sezení. V případě zájmu máme k dispozici kontakt na půjčovnu lodí.  Bližší informace najdete na našem facebooku. Tak ahooooj v červnu! 

Degustační večeře s vinařem

15. června – Stejně tak jako minulý rok, pro vás chystáme nové degustační menu s vinným párováním. Čeká vás 8 skvělých chodů doplněných o 8 našich vín. Celé menu pro vás vymyslí a připraví sám vinař, Vojta. Natálka vás pak provede celým večerem, samotnou degustací i prohlídkou vinařství. Večer se ponese v duchu „Chef’s table“ – všichni sedí u jednoho stolu a veškeré jídlo se připravuje z lokálních surovin a to přímo před zraky hostů. Začátek zážitkové degustace je v 5 hodin a vstup je nutné rezervovat a zakoupit předem. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek! Těšíme se na vás!

Cimbálka & Grill

20. července – Naše tradiční letní grilování s cimbálkou je opět tady! Spousta skvělého vína, grilované dobroty a jedinečná atmosféra malého rodinného vinařství. Cimbálová muzika pro vás bude hrát od 16 – 20, přijďte si zazpívat, zatančit a užít příjemné letní odpoledne. Grilovat budeme od 12 do 20. Doporučujeme rezervaci místa k sezení. Bližší informace najdete na našem facebooku. Těšíme se na vás!

Hudební večer, drinky a gril.

03. srpna

Chystáme pro vás další Pop-up s Luky Látalem. Jeden z nejlepších brněnských barmanů si pro vás opět připraví pár skvělých drinků nejen z vína. Ani letos nebude chybět živá hudba, tentokrát se o ní postará naše Natálka, která pro vás bude hrát na piano a zpívat v průběhu celého odpoledne. Zároveň společně oslavíme Vojtovy třicátiny, který je bude slavit právě v tento den. Nebude chybět ani víno a dobroty z grilu. Akce začíná od 14 do 20 hodin. Doporučujeme rezervaci místa k sezení. Bližší informace najdete na našem facebooku.

Otevřené sklepy Nosislav

07. září

Zažijte jedinečnou atmosféru Nosislavských otevřených sklepů. Ochutnejte sezónní burčák a užijte si kouzlo malé vinařské obce, cimbálovku, grilování a spoustu skvělého vína od 15 malých a mikro vinařů. Celá akce začíná od 12 do 20 hodin, kdy je pro vás nachystána volná degustace vzorků. Po ukončení je možnost dále posedět v našem vinařském dvoře až do 22 hodiny. Doporučujeme rezervaci míst na sezení. Více informací a kompletní program najdete na našem facebooku.

Stálá nabídka vinařského dvora

Ve Vinařství Válka najdete kromě vína i celou řadu dobrot. Všechny suroviny jsme pečlivě vybírali u místních dodavatelů. Právě proto je nabídka tak lokální, podřízená tomu, co jsme u lokálních producentů našli. Veškeré další zpracování pak probíhá přímo u nás. Každý den u nás najdete domácí paštiku, škvarkovku, uzeniny z místního řeznictví, sýry z ekologických farem v okolí, naše vlastní pečené koleno, sladké od místního cukráře nebo i naše vlastní míchané drinky z vína a dalších produktů které děláme. Během léta ve vybrané dny grilujeme další speciality.

Otevírací doba

Pondělí až Pátek: 10 – 18 hodin
Sobota: 9 – 12 hodin
Něděle: zavřeno

Září – Říjen
Denně: 10 – 20 h

Aktuálně vždy na sítích Facebook Instagram

S vínem na dvoře i ve sklepě

Degustace s vinařem

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa a dvora. S poutavým příběhem rodinného vinařství.
NA DEGUSTACE

Firemní akce pro skupiny

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa a dvora. S poutavým příběhem rodinného vinařství.

PRO SKUPINY

Svatby a oslavy

Zažijete neopakovatelnou atmosféru vinařského sklepa a dvora. S poutavým příběhem rodinného vinařství.

OSLAVY S VÍNEM

Join the Winelovers club

Get the latest news and a bunch of benefits. Join the thousands of wine enthusiasts from our winery and get a club discount of 5% on all purchases in the e-shop over CZK 2,000.