Vinařský dvůr

Od roku 2021 otevíráme náš vinařský dvůr. Můžete s námi zažít krásnou atmosféru klidného vinařského dvora s výbornými víny, příjemnou obsluhou a lokálními specialitami. V období léta můžete ochutnat naši specialitu Višňák nebo na podzim pak náš vyhlášený Burčák. Také děláme pravidelné akce a grilovačky, o kterých se dozvíte nejvíce na našem facebooku.

« 2 z 2 »

Akce Léto 2023

Tohle léto nás čeká celé řada akci na které se už teď těšíme! Podrobné info najdete na našem facebooku k jednotlivým akcím.. Celým létem Vás provede Vojta a Nátalka. Na akce je nejlepší si vždy rezervovat místo.

10. 6. 2023 – Zážitková degustace

Řízená zážitková degustace v našem vinařství kdy ochutnáte 6-8 chodů, které Vám přímo na místě uvaří Vojta přímo před Vámi. Natálka a Vojta pak napárují vína. Zažijete kombinaci kdy Vám vinař vína která sám vyrábí dokáže naservírovat se zážitkovým menu z lokálních surovin. Počet míst je omezený, proto doporučujeme co nejdřívější rezervaci.

17. 6. 2023 – Do Vinařství po Svratce

Tradiční akce našeho vinařství kdy si sjedete řeku Svratku na lodi až do našeho vinařství! Akce plná vína, grilování, cimbálu a degustace u řeky.

8. 7. 2023 – Grilovačka s Cimbálem ve vinařství

Akce s grilováním a cimbálem v našem vinařství zaměřená na víno a gastronomii. Ochutnáte místní speciality a taky spoustu věcí, které si děláme sami přímo na místě.

2. 9. 2023 – Otevřené sklepy Nosislav

Tradiční akce otevřených sklepů v Nosislavi.

15. 9. 2023 – Jazz, show a víno

Akce kde zažijete prolnutí tradičního a nového. Drinky z našich lokálních produktů Vám namíchá Luky Látal, legendarní barman ze 4 Pokojů, k tomu Vám zahraje skvělé Jazzové Duo Ondra a Lucy s trochou té improvizace a jamování a všechno to doplníme naším vínem a lokálními dobrotami!


Nabídka vinařského dvora

V našem Vinařství najdete mimo vína i nově celou řadu dobrot. Všechny suroviny máme vždy od místních dodavatelů a díky tomu je nabídka našeho dvora odvozena podle toho, co jsme schopni najít v našem okolí. Veškeré následné zpracování pak probíhá u nás s ohledem na suroviny, které používáme. Každý den u nás najdete téměř celou nabídku a některé víkendy děláme i grilované speciality. Najdete u nás domácí paštiku, škvarkovku, uzeniny z místního řeznictví, sýry z ekologických farem v okolí, naše vlastní pečené koleno, sladké od místního cukráře nebo i naše vlastní míchané drinky z vína a dalších produktů které děláme.


Otevírací doba

V období léto – podzim máme otevřeno od pondělí do čtvrtka od 12 do 18 hodin, pátek a sobotu od 10 do 20, v neděli máme zatím zavřeno. Září a říjen máme otevřeno každý den od 10 do 20 hodin. Pro nejnovější aktuality sledujte náš facebook nebo instagram


Řízené degustace, piknik, svatby, rozlučky nebo firemní večírky

Na skleničku nebo něco dobrého se k nám můžete zastavit téměř kdykoliv. Pokud vás ale láká se o víně dozvědět ještě více a chtěli byste řízenou degustaci jenom pro sebe a vaše přátele nebo kolegy, podívejte se naši stránku řízených degustací. Děláme také svatby, firemní akce, rozlučky se svobodou a nebo se stavte jen pro piknikový koš a můžete vyrazit na vlastní dobrodružství do vinohradu.


Kde nás najdete?

Pokud jedete ze směru od Židlochovic, pak jsme na hlavní cestě hned jeden z prvních domů na levé straně naproti autobusové zastávky Kroužek. Pokud jedete naopak od Velkých Němčic, jsme téměř na konci obce po pravé straně. Před domem najdete velký javor, lis a nádherný kovaný sloup. Těšíme se na Vás.