1. místo farma roku

Vinařský blog

Ideální vinařství pro firemní akci s nezapomenutelnou atmosférou

Červen 2023
Téma Názory
Vojtěch Válka

Pozdvihněte vaši firemní akci na zcela novou úroveň díky nezapomenutelnému prostředí vinohradů a vinařského dvora. Naše rodinné vinařství nabízí idylické prostředí a celou řadu služeb, které udělají z vaší firemní akce nezapomenutelný zážitek pro všechny.

Prostředí

Nádherné prostory pro firemní akce, originální klidné prostředí a prostory s kouzlem domácí atmosféry s venkovním i vnitřním posezením. Prostory mají celou řadu možností využití od firemních aktivit, přes klasickou degustaci až pro prostředí na prezentace s projektorem. Ať už pořádáte menší setkání či konferenci. Malebné okolí s nedalekými vinohrady navíc zaručuje, že Vaše akce bude mít tu správnou neotřelou atmosféru pro budování týmového ducha a vytváření nezapomenutelných vzpomínek.

Aktivity na teambuildingu

V našem vinařství nabízíme celou řadu služeb, díky kterým bude vaše firemní akce jedinečná. Od živé hudby, DJ, kvíz, slepou degustaci i přes teplý a studený raut nebo venkovní grilování, řízenou degustaci s prohlídkou vinařství, sklepa a vinohradů až po doplňkový zábavný program dalších her z vinařského prostředí. Vždy uděláme maximum pro to, aby vaše akce proběhla hladce a přesně podle vašich představ. Všechny tyto aktivity jsou skvělým způsobem, jak posílit kolektivního ducha, zároveň se skvěle pobavit a něco nového se dozvědět.

Personál našeho vinařství

Náš tým je profesionální a přívětivý a pokusí se udělat co Vám na očích uvidí. Je připravený Vám a Vašim kolegům poskytnout vše co potřebujete pro hladký průběh akce. Od prvního kontaktu až po samotnou realizaci vždy s maximální péči a osobním přístupem, který z našeho vinařství dělá ideální místo pro realizaci vašich nápadů.

Ubytování a doprava

Ačkoli zatím bohužel nedisponujeme ubytováním, máme spoustu skvělých tipů v okolí, kde se můžete ubytovat a které jsou v krátké dojezdové vzdálenosti od vinařství. Navíc jsme snadno dostupní z hlavních dopravních tahů, což zajišťuje bezproblémovou příjezdovou cestu pro všechny hosty. Parkování je možno přímo před vinařstvím a z Brna jste u nás MHD do 30 minut.

Naše rodinné vinařství je tou pravou volbou pro firemní akci, díky nádhernému prostředí, prvotřídním službám a osobnímu přístupu, můžete zažít akci plnou zábavy, vína a skvělého jídla. Akci, kterou hned tak nezapomenete. Firemní akce v našem vinařství znamená sdílení nezapomenutelných okamžiků se svými kolegy v prostředí, které vás uchvátí svou krásou a atmosférou.

Nenechte si ujít šanci prožít firemní akci v našem klidném a domáckém rodinném vinařství. Stačí zavolat nebo napsat a zarezervovat si termín. Společně už naplánujeme všechny detaily, aby Vaše akce byla skvělá. Už se těšíme, až Vám pomůžeme všechno zorganizovat, nachystat a připravit, aby to byla opravdu nezapomenutelná akce..

[Best_Wordpress_Gallery id=“26″ gal_title=“Rozlučky a firemní akce“]

Doporučené čtení z blogu

Co je to Pet-Nat ?

Zábavný, jemně perlivý, nefiltrovaný, osvěžující, neotřelý, prudce pitelný. To vše vystihuje jeden z velice populárních perlivých nápojů posledních let. Co to vlastně je ten Pet-Nat a v čem tkví kouzlo těchto oblíbených bublinek?  Označení Pet-Nat pochází z francouzského “pétillant naturel”, což v překladu znamená “přírodně perlivý”. Pet-nat je víno, které vzniká pouze pomocí primární fermentace, […]

Ideální vinařství pro firemní akci s nezapomenutelnou atmosférou

Pozdvihněte vaši firemní akci na zcela novou úroveň díky nezapomenutelnému prostředí vinohradů a vinařského dvora. Naše rodinné vinařství nabízí idylické prostředí a celou řadu služeb, které udělají z vaší firemní akce nezapomenutelný zážitek pro všechny. Prostředí Nádherné prostory pro firemní akce, originální klidné prostředí a prostory s kouzlem domácí atmosféry s venkovním i vnitřním posezením. […]

Svatební ráj v srdci vinic: Objevte dokonalé místo pro váš nezapomenutelný den

Představte si svatební den obklopený zelenými vinicemi, romantickým prostředím a skvělým vínem. Uděláme z vašeho velkého dne nezapomenutelný zážitek. Naše rodinné vinařství skýtá nejen nádherné svatební prostory, ale také celou řadu služeb, které zajistí, že váš svatební den bude dokonalý. Jak svatební den probíhá a co všechno u nás můžete zažít? Romantické svatební místo uprostřed […]

Join the Winelovers club

Get the latest news and a bunch of benefits. Join the thousands of wine enthusiasts from our winery and get a club discount of 5% on all purchases in the e-shop over CZK 2,000.