1. místo farma roku

Vinařský blog

Svatební ráj v srdci vinic: Objevte dokonalé místo pro váš nezapomenutelný den

Duben 2023
Vojtěch Válka

Představte si svatební den obklopený zelenými vinicemi, romantickým prostředím a skvělým vínem. Uděláme z vašeho velkého dne nezapomenutelný zážitek. Naše rodinné vinařství skýtá nejen nádherné svatební prostory, ale také celou řadu služeb, které zajistí, že váš svatební den bude dokonalý. Jak svatební den probíhá a co všechno u nás můžete zažít?

Romantické svatební místo uprostřed vinic

Nádherné svatební místo uprostřed vinic s výhledem na Pálavu ze kterého se přesuneme do naší stodoly v našem okouzlujícím vinařském dvoře. Svatební obřad probíhá v romantickém prostředí s přirozenou scenérií, která dodá vašemu dni tu nezapomenutelnou atmosféru lásky a splynutí s přírodou.

Kompletní balíček služeb pro Váš svatební den

Nabízíme širokou škálu služeb, které z vašeho svatebního dne udělají dokonalý zážitek. Od živé hudby, která doplní skvělou atmosféru, přes lahodný raut, který připravuje sám Vinař, až po DJ, fotografa a cukrářku, kteří zvěční Vaše vzpomínky. Spolupracujeme s nejlepšími profesionály v oboru, aby Váš den proběhl hladce a přesně podle vašich představ.

Přátelský a profesionální personál

Náš tým je nesmírně přívětivý a pozorný, připravený Vám a Vašim hostům poskytnout vše, co potřebujete. Od prvního kontaktu až po samotný svatební den budete zažívat osobní přístup a péči, která z našeho vinařství dělá to skvšlé místo pro váš svatební den.

Ušité na míru

Možnost přizpůsobení dle vašich přání. Naším cílem je, abyste měli svatební den, který si představujete. Nabízíme celou řadu přizpůsobení, abyste mohli mít svůj velký den naplánovaný podle Vašich představ a vkusu. Barvy, výzdoba, květiny nebo menu – všechno může být upraveno tak, aby odráželo Váš styl a osobnost.

Kvalitní vína z naší produkce

Chutě, které vás ohromí – Nemůžeme mluvit o našem vinařství, aniž bychom zmínili naše vína. Při svatební hostině budou podávána vína z naší vlastní produkce, z našich vinic ve kterých začne Váš svatební den obřadem a která jsou známá pro svou kvalitu a jedinečné chutě. Vaši hosté si mohou vychutnat vína napárované s pokrmy, které budou podávány, a užít si nezapomenutelný gurmánský zážitek.

Skvělá dostupnost a zázemí pro hosty

Naše vinařství se nachází v klidné a malebné oblasti, snadno dostupné z hlavních dopravních tahů. Pro hosty, kteří chtějí zůstat v blízkosti, můžeme doporučit celou řadu skvělých ubytování. Vaši hosté se tak nemusí starat o přepravu a mohou si naplno užít oslavu.

Naše rodinné vinařství je perfektní volbou pro Váš svatební den, díky nádhernému prostředí, prvotřídním službám a osobnímu přístupu. Můžete zažít den plný emocí, lásky a radosti, který zůstane navždy ve vašich srdcích a vzpomínkách. Svatební den v našem vinařství znamená sdílení nezapomenutelných okamžiků se svými nejbližšími v prostředí, které vás uchvátí svou krásou a atmosférou.

Nenechte si ujít šanci prožít váš svatební den v našem nádherném rodinném vinařství. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste si rezervovali termín a začali plánovat svůj sen o dokonalé svatbě. Těšíme se na to, že budeme součástí vašeho svatebního dne!

Zkušenosti od našich hostů:

Ve Vinařství Válka jsme si prožili náš svatební den. Ano celý, obřadem v jejich vinohradu počínaje, tak i svatební hostinou u nich na zahradě pokračujíc. A dnes již víme, že tato volba byla naprosto správná. Vše bylo nachystáno dokonale podle našich představ. Jídlo připravené p. Vojtěchem bylo gastronomickým zážitkem a výzdoba jak svatebního stolu, tak celé zahrady slečnou Natálkou byla přírodní, jemná, prostě nádherná, přesně podle mého přání. A pokud chcete ten svůj den doplnit kvalitním vínem, jste na správném místě. Jejich bio vína jsou prostě vau. A na závěr bychom chtěli poděkovat nejenom za to všechno zmiňované, ale i za vaše milé úsměvy po celý den.Věřte nám, jsou k nezaplacení.

– Manželé Sczeponiakovi.

Doporučené čtení z blogu

Co je to Pet-Nat ?

Zábavný, jemně perlivý, nefiltrovaný, osvěžující, neotřelý, prudce pitelný. To vše vystihuje jeden z velice populárních perlivých nápojů posledních let. Co to vlastně je ten Pet-Nat a v čem tkví kouzlo těchto oblíbených bublinek?  Označení Pet-Nat pochází z francouzského “pétillant naturel”, což v překladu znamená “přírodně perlivý”. Pet-nat je víno, které vzniká pouze pomocí primární fermentace, […]

Ideální vinařství pro firemní akci s nezapomenutelnou atmosférou

Pozdvihněte vaši firemní akci na zcela novou úroveň díky nezapomenutelnému prostředí vinohradů a vinařského dvora. Naše rodinné vinařství nabízí idylické prostředí a celou řadu služeb, které udělají z vaší firemní akce nezapomenutelný zážitek pro všechny. Prostředí Nádherné prostory pro firemní akce, originální klidné prostředí a prostory s kouzlem domácí atmosféry s venkovním i vnitřním posezením. […]

Svatební ráj v srdci vinic: Objevte dokonalé místo pro váš nezapomenutelný den

Představte si svatební den obklopený zelenými vinicemi, romantickým prostředím a skvělým vínem. Uděláme z vašeho velkého dne nezapomenutelný zážitek. Naše rodinné vinařství skýtá nejen nádherné svatební prostory, ale také celou řadu služeb, které zajistí, že váš svatební den bude dokonalý. Jak svatební den probíhá a co všechno u nás můžete zažít? Romantické svatební místo uprostřed […]

Přidejte se ke klubu milovníků vína!

Přidejte se k fanouškům našeho vinařství a zaregistrujte se do našeho Newslettru. Za odměnu získáte slevu 5 % na první nákup v e-shopu nad 2 000 Kč.